Пульсоксиметр Smart blood oxygen clip з індексом Pi% (2020)

Щоб отримати дані про частоту серцевих скорочень або сатурації вам знадобитися не більше 15 секунд. Саме тому він рекомендується і широко використовується для дітей і дорослих, як в установах, так і в домашніх умовах.

1170 грн

590 грн

В наявності

Щоб отримати дані про частоту серцевих скорочень вам знадобитися не більше 15 секунд. Саме тому він рекомендується і широко використовується для дітей і дорослих, як в установах, так і в домашніх умовах. Особливо актуальне використання пульсоксиметри iMDK C101A2 для людей похилого, яким потрібен постійний контроль за ЧСС, тому як самостійно вимірювати частоту пульсу тактильним способом їм досить складно.

Переваги пульсоксиметра iMDK C101A2:
• Вимірює SpO2 - сатурацию (насичення киснем капілярної крові)
• Вимірює PR - пульс (частота серцебиття)
• Вимірює PI - індекс перфузії (сила сигналу артеріального пульсу)
• Компактні розміри приладу дозволяють використовувати його в будь-якій ситуації, незалежно від місцезнаходження людини.
• Попереджає за допомогою відображення про знижений рівень заряду батареї;
• Завдяки продуманому конструктивному рішенню має низьке енергоспоживання;
• Наділений функцією автоматичного відключення після закінчення 10 секундного періоду бездіяльності, що дозволяє економити заряд батареї.

Постійна турбота про здоров'я за допомогою пульсоксиметра iMDK C101A2
Необхідність вимірювати постійно частоту серцевих скорочень у людини може бути викликана різними причинами. Так, наприклад, людям страждаючим гіпоксією, надзвичайно важливо контролювати рівень насиченості кисню в крові (сатурації). А спортсменам потрібно здійснювати контроль за частотою скорочень серцевого м'яза, щоб регулювати рівень навантажень.

Придбання даного приладу допоможе в значній мірі полегшити і спростити процес контролю діагностики частоти скорочення серцевого м'яза у людей будь-якої вікової категорії.

Вы заботетесь о здоровье себя и близких? Тогда вы зашли в нужное место - в наш интернет магазин американского кислородного оборудования AirSep, у нас можно заказать Пульсоксиметр Smart blood oxygen clip з індексом Pi% (2020) и купить прибор для измерения кислорода в крови чтобы оставаться бодрым и здоровым. В последнее время кислородные капсулы - не роскошь, а необходимость. Поэтому нас Вы можете пульсоксиметр, купить прибор уровень кислорода в крови и оформить доставку по Херсону, Харькову и Украине за пару кликов. Переходите в каталог и ознакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас очень порадует. Если определились с заказом - добавьте товар в карзину и укажите удобный способ доставки и оплаты. Поторопитесь выбрать прибор для измерения сатурации - цена очень приятная. Мы поможем вам дышать полной грудью!

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Умови доставки товару:

Доставка товару здійснюється за допомогою транспортної компанія НОВА ПОШТА.

Доставка згідно актуального графіку роботи НП у регіонах України.
Самовивіз наразі не працює!

 

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

Карина

16-12-2020р

дякую

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах