Пульсоксиметр iMDK C101A2

Завдяки сучасному контрольно-діагностичного пульсоксиметр iMDK C101A2 надана можливість кожному, хто стежить за своїм здоров'ям, швидко і точно вимірювати насичення киснем артеріальної крові.

1 100 грн

В наявності

Пульсоксиметр iMDK C101A2 

Щоб отримати дані про частоту серцевих скорочень вам знадобитися не більше 15 секунд. Саме тому він рекомендується і широко використовується для дітей і дорослих, як в установах, так і в домашніх умовах. Особливо актуальне використання пульсоксиметри iMDK C101A2 для людей похилого, яким потрібен постійний контроль за ЧСС, тому як самостійно вимірювати частоту пульсу тактильним способом їм досить складно.
Переваги пульсоксиметра iMDK C101A2:
• Вимірює SpO2 - сатурацию (насичення киснем капілярної крові)
• Вимірює PR - пульс (частота серцебиття)
• Вимірює PI - індекс перфузії (сила сигналу артеріального пульсу)
• Компактні розміри приладу дозволяють використовувати його в будь-якій ситуації, незалежно від місцезнаходження людини.
• Попереджає за допомогою відображення про знижений рівень заряду батареї;
• Завдяки продуманому конструктивному рішенню має низьке енергоспоживання;
• Наділений функцією автоматичного відключення після закінчення 10 секундного періоду бездіяльності, що дозволяє економити заряд батареї.

Постійна турбота про здоров'я за допомогою пульсоксиметра iMDK C101A2
Необхідність вимірювати постійно частоту серцевих скорочень у людини може бути викликана різними причинами. Так, наприклад, людям страждаючим гіпоксією, надзвичайно важливо контролювати рівень насиченості кисню в крові (сатурації). А спортсменам потрібно здійснювати контроль за частотою скорочень серцевого м'яза, щоб регулювати рівень навантажень.

Придбання даного приладу допоможе в значній мірі полегшити і спростити процес контролю діагностики частоти скорочення серцевого м'яза у людей будь-якої вікової категорії.

Вы с ответственностью относитесь к своему здоровью? Тогда вы попали куда нужно - в интернет магазин кислородного оборудования airsep, у нас можно купить Пульсоксиметр iMDK C101A2 а также купить аппарат для сатурации чтобы следить за здоровьем. В наши дни оксиметр - это необходимость. Поэтому у нас Вы сможете пальчиковый пульсоксиметр, купить гипербарическая и заказать доставку по Бердянску, Запорожью и Украине за пару кликов. Заходите в каталог и знакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас очень порадует. Если определились с заказом - поместите в карзину товар и укажите удобный тип доставки и оплаты. Поспешите приобрести аппарат для сатурации - цена самая демократичная. Мы поможем вам дышать полной грудью!

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Доставка товару

Ви можете забрати товар самостійно в наших магазинах по всій Україні, попередньо уточнивши його наявність в потрібному вам магазині (місті).

Також у нас є доставка Новою Поштою в будь-яку точку України.

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

Роман

26-01-2021р

Купил этот пульсоксиметр для мамы, ей нужно контролировать сердце. Но так уж выходит, что и сам всегда меряю свой пульс, так как живет она на 8-м этаже, а я всегда иду пешком. Мама нахваливает прибор, как-будто это врач. Но я доволен, что он дает ей уверенности в себе, своем здоровье. Меряет пуль и сатурацию подружкам. Рекомендую! Отличный подарок для родителей.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах