Концентратор кисню AirSep VisionAire (США)

Гарантія 3 роки

ЗВОЛОЖУВАЧ В ПОДАРУНОК!

Сучасний, унікальний, найменший, найлегший і безшумний серед існуючих у світі приліжкових терапевтичних кисневих концентраторів, продуктивністю 5 л / хв.

 

 

33 900 грн

В наявності

Сучасний, унікальний, найменший, найлегший і безшумний серед існуючих у світі терапевтичних кисневих концентраторів, продуктивністю 5 л / хв.

ВіжнЕйр володіє найкращими характеристиками кисневих концентраторів, від аналогів він відрізняється сучасним дизайном, невеликою вагою і розмірами, а також безшумною роботою.

Передбачена сигналізація в разі:

• Відсутності напруги

• Низькою концентрації кисню

• перегріву компресора

 

Вы с ответственностью относитесь к своему здоровью? Тогда вы попали по адресу - в интернет магазин американского кислородного оборудования AirSep, у нас Концентратор кисню AirSep VisionAire (США) а также купить аппарат для сатурации чтобы оставаться здоровым. В последнее время аппарат измерения уровня кислорода в крови - не роскошь, а острая необходимость. Поэтому мы предоставляем возможность пульсоксиметр, купить прибор для сатурации крови и оформить доставку по Черновцам, Ровно и Украине за пару кликов. Заходите в каталог и ознакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас обрадует. Если определились с покупкой - добавьте в карзину товар и выбирайте удобный тип доставки и оплаты. Поторопитесь купть кислородная капсула - цена самая демократичная. Мы поможем вам дышать полной грудью!

Продуктивність концентратора: до 5 л / хв.

Тиск кисню на виході максимальне: 0,6 атм

Концентрація кисню: 93% ± 3%

Рівень шуму: близько 40 дБ

Харчування: 220 В / 50 Гц

Потужність: 290 Вт

Розмір: 52.8 Х 35.8 Х 29.2 см

Вага: 13.6 кг

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Доставка товару

Ви можете забрати товар самостійно в наших магазинах по всій Україні, попередньо уточнивши його наявність в потрібному вам магазині (місті).

Також у нас є доставка Новою Поштою в будь-яку точку України.

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

Ірина

18-12-2020р

Щоразу, читаючи відгуки про різні кисневі концентратори переконуюсь, як добре, що купила саме цей. Користуватись не так було важко, як думала, є інструкція. Ніяких ЧП не було з налаштуванням. Прилад працює потужно, хоча не голосно. Є звукові сигнали, що дуже добре. Моїм приємним здивуванням була його вага - він такий легкий! І головне - дихати легше (мала астму, так би мовити “у групі ризику”), почуваюсь набагато краще.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах