Концентратор кисню AirSep VisionAire: компактний, легкий і практично безшумний

Концентратор кисню AirSep VisionAire: компактний, легкий і практично безшумний

Кожен з нас в силу різних причин може зіткнутися з необхідністю придбання медичного приладу, про який не має жодного уявлення. Однак популярність кисневого концентратора для домашньої експлуатації зростає з кожним днем. Незважаючи на велику кількість пропозицій, концентратор кисню AirSep VisionAire користується особливим попитом. Він має велику кількість переваг серед аналогічних моделей на ринку, тому його доцільно вибрати тим, хто втомився від громіздких галасливих моделей минулого покоління.

Можливості концентратора О2

Концентратор кисню AirSep VisionAire є в своєму сімействі одним з кращих представників. Його головні якості - надійність, економічність і, в той же час, потужність.

Панель управління даного концентратора - проста в експлуатації, оскільки прямо на ній виводяться всі інструкції. Кнопки великі і зручні. Все, що вам може знадобитися, знаходиться прямо вгорі передньої частини апарату (посередині).

Зволожувач повітря розташований вгорі задньої частини кисневого концентратора, що полегшує легкий доступ і до нього. Все силіконовий трубки виходять з одного і того ж місця у верхній частині зволожувача. Завдяки цьому стає набагато простіше використовувати прилад, і це допомагає уникнути передавлення трубок. Зволожувач слід підтримувати в належному стані, його необхідно промивати і наповнювати дистильованою водою в міру її випаровування.

Він легкий і стильний на вигляд, що приваблює покупців. У порівнянні з аналогами цей концентратор легше практично вдвічі. До того ж - набагато маневрений, що ніяк не позначається на продуктивності: прилад стабільно забезпечує 5 літрів чистого висококонцентрованого медичного кисню. Все це робить його ідеальним вибором для тих, хто любить подорожувати і тим, кому необхідно часто переміщати концентратор в межах приміщення!

Безшумність приладу і додаткові опції також виділяють його на тлі аналогів. Як тільки концентрація кисню перевищує 85%, включається сигналізація. Повний контроль над роботою приладу гарантований.

 

Переваги кисневого концентратора AirSep VisionAire:

- Легкий, економічний і тихий (це основні чинники, які необхідні при використанні концентратора кисню протягом дня, особливо вночі).

- Сучасний дизайн концентратора доповнить будь-який інтер'єр (Visionaire - невеликий і непомітний)

- Низький рівень шуму забезпечує комфортний сон.

- Унікальна енергоефективність.

- Не вимагає додаткового техобслуговування і заміни фільтрів (не має зовнішніх фільтрів, а внутрішній - змінюється після 50000 годин роботи).

- Компактність (35,8 x 29,2 x 52,8 см) і ергономічність (наявність 3-х ручок для перенесення). Переміщення концентратора не складе труднощів навіть для літніх або ослаблених пацієнтів.

 

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах