Компресор EKOM ДК50 2В

Медичні безмасляні компресори для централізованого постачання лікувальних установ, з різною продуктивністю та тиском 5-7 бар.

 

 

 

по запиту

В наявності

Медичні безмасляні компресори для централізованого постачання лікувальних установ, з різною продуктивністю та тиском 5-7 бар.

 

 

 

Вы не равнодушны к себе и своему здоровью? Тогда вы зашли в нужное место - в магазин американского кислородного оборудования airsep.com.ua, у нас Вы сможете подобрать Компресор EKOM ДК50 2В и купить аппарат для измерения сатурации чтобы следить за здоровьем. В наше время пульсоксиметр для измерения кислорода в крови - это очень важно. Поэтому у нас Вы сможете сатуратор медицинский, купить измерение кислорода в крови прибор и оформить доставку по Днепру, Украине и Украине всего в несколько кликов. Загляните в каталог и ознакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас очень удивит. Если определились с выбором - поместите товар в карзину и выбирайте удобный метод оплаты и доставки. Поторопитесь выбрать прибор для измерения кислорода в крови - цена самая демократичная. Мы поможем вам дышать полной грудью!

Продуктивність компресора: 120 л / хв

Живлення: 230/50

Енергоспоживання: 1,1 кВт

Рівень шуму: 71 дб

Розміри: 46 х 46 х 69 см

Обсяг ресиверів: 25 л

Вага: 48 кг

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Доставка товару

Ви можете забрати товар самостійно в наших магазинах по всій Україні, попередньо уточнивши його наявність в потрібному вам магазині (місті).

Також у нас є доставка Новою Поштою в будь-яку точку України.

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах