Компресор EKOM ДК50 2В

Медичні безмасляні компресори для централізованого постачання лікувальних установ, з різною продуктивністю та тиском 5-7 бар.

 

 

 

по запиту

В наявності

Медичні безмасляні компресори для централізованого постачання лікувальних установ, з різною продуктивністю та тиском 5-7 бар.

 

 

 

Вы не равнодушны к себе и своему здоровью? Тогда вы попали куда нужно - в интернет магазин американского кислородного оборудования airsep.com.ua, у нас Вы можете найти Компресор EKOM ДК50 2В и купить прибор пульсоксиметр чтобы быть здоровым и бодрым. В наше время гипербарическая барокамера - не роскошь, а необходимость. Поэтому у Вас есть уникальная возможность прибор для измерения уровня кислорода в крови, купить прибор для сатурации и заказать доставку по Харькову, Александрии и Украине всего в несколько кликов. Переходите в каталог и знакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас обрадует. Если определились с выбором - добавьте в карзину товар и выбирайте тип доставки и оплаты. Поторопитесь приобрести сатурация - цена очень приятная. Мы поможем вам дышать полной грудью!

Продуктивність компресора: 120 л / хв

Живлення: 230/50

Енергоспоживання: 1,1 кВт

Рівень шуму: 71 дб

Розміри: 46 х 46 х 69 см

Обсяг ресиверів: 25 л

Вага: 48 кг

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Доставка товару

Ви можете забрати товар самостійно в наших магазинах по всій Україні, попередньо уточнивши його наявність в потрібному вам магазині (місті).

Також у нас є доставка Новою Поштою в будь-яку точку України.

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах