Компресор EKOM ДК50 2х2В/110

Медичні безмасляні компресори для централізованого постачання лікувальних установ, з різною продуктивністю та тиском 5-7 бар.

 

по запиту

В наявності

Медичні безмасляні компресори для централізованого постачання лікувальних установ, з різною продуктивністю та тиском 5-7 бар.

Вы заботитесь о себе и своем здоровье? Тогда вы зашли в нужное место - в магазин кислородного оборудования airsep.com.ua, у нас Компресор EKOM ДК50 2х2В/110 и купить пульс оксиметр чтобы оставаться здоровым. В наши дни препарат для измерения кислорода - не роскошь, а острая необходимость. Поэтому у Вас есть уникальная возможность пульсоксиметр портативный, купить барокамера медицинская и заказать доставку по Александрии, Черкассам и Украине за несколько нажатий. Заходите в каталог и знакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас очень обрадует. Если определились с заказом - поместите в карзину товар и выбирайте тип доставки и оплаты. Поторопитесь купть кислородный концентратор - цена самая демократичная. Мы поможем вам дышать полной грудью!

Продуктивність компресора: 240 л / хв

Живлення: 230/50 або 3/380/50

Енергоспоживання: 2x1,1 кВт

Рівень шуму: 72 дб

Розміри: 109 х 43 х 87 см

Обсяг ресиверів: 110 л

Вага: 106 кг

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Доставка товару

Ви можете забрати товар самостійно в наших магазинах по всій Україні, попередньо уточнивши його наявність в потрібному вам магазині (місті).

Також у нас є доставка Новою Поштою в будь-яку точку України.

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах