Кисневий концентратор для домашнього використання

Кисень, як ліки, почав використовуватися ще на початку 19-го століття. Його унікальна можливість «дарувати життя» стала застосовуватися при лікуванні таких хвороб, як стенокардія, епілепсія, пневмонія та інших захворювань, які супроводжуються утрудненим диханням. Пізніше було виявлено властивість кисню забезпечувати енергією кожну клітинку людського організму, в медицині стали практикувати підшкірне введення кисню для лікування трофічних виразок, гангрени, тромбофлебіту.

В наш час, за рахунок появи нових технологій, щорічне світове виробництво і споживання кисню вимірюється мільйонами тонн. Справжнім проривом у розвитку кисневої терапії стало винахід і серійне виробництво кисневих концентраторів - пристроїв, які виробляють кисень зі звичайного, навколишнього нас повітря.

Сьогодні величезна кількість людей починають розуміти, якою силою володіє кисень. Підвищити його зміст в організмі - це ефективний і швидкий спосіб завжди тримати себе в тонусі. Кисень просто необхідний для здорового і активного способу життя!

Нестача кисню особливо небезпечний у дітей. В першу чергу це відбивається на стані всіх органів і систем дитячого організму, недостатня насиченість крові киснем призводить до зниження імунітету, порушень роботи мозку, прискорене серцебиття, підвищеного ризику респіраторних захворювань. Безумовно, дитині варто частіше бувати на природі, але, коли це може бути неможливим, хорошим засобом може стати киснева терапія.

Кисневі інгаляції створюють ефект прогулянки по свіжому повітрю. Клітини організму насичуються киснем, але серцевий м'яз при цьому не відчуває зайвих навантажень. Використання портативного домашнього концентратора кисню покращує роботу всієї серцево-судинної системи. Але хорошим вирішенням цього питання цілком може стати і придбання концентратора кисню, завдяки якому ваша дитина буде щодня робити кисневі інгаляції, активізуючи роботу мозку, зміцнюючи нервову систему і імунітет, а, значить, загальний стан організму.

    

До того ж, за допомогою концентратора кисню можна робити кисневі коктейлі, які так люблять всі діти. В основі такого коктейлю може бути фіточай, натуральний сік без м'якоті, мінеральний розчин, який за допомогою апарату насичується киснем і доводиться до стану повітряної і ніжної пінки з приємним смаком.

  

З величезним успіхом все більше людей використовують кисневий концентратор будинку, розуміючи, що немає нічого ціннішого за в життя, ніж здоров'я близьких людей. Дорослі привчають користуватися приладом дітей і незабаром помічають, як міцніє імунітет, знижується захворюваність, зростає їх успішність. Кисневий концентратор дарує здоров'я і довголіття всім бажаючим.

У нашому магазині - величезний вибір кисневих концентраторів, які можуть застосовуватися і в домашній обстановці, і в подорожі, і в стаціонарному лікуванні, а також в спа-салонах і різних фітнес-центрах.

  

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах