Кисневий концентратор для дому

Кисень, як ліки, почав застосовуватися ще на початку 19-го століття. Унікальна його можливість «дарувати життя» стала використовуватися при лікуванні таких хвороб, як стенокардія, пневмонія і епілепсія, а також захворювань, супроводжуваних труднощами з диханням. Пізніше було виявлено властивість кисню забезпечувати енергією кожну клітину організму, в медицині стали практикувати підшкірне введення кисню для лікування тромбофлебіту, трофічних виразок, гангрени.

Сьогодні ж, завдяки появі інноваційних технологій, світове виробництво і споживання кисню вимірюється мільйонами тонн в рік. Справжнім проривом у розвитку кисневої стало винахід і виробництво кисневих концентраторів - приладів, які б виробляли кисень зі звичайного повітря.

Кисень просто необхідний для здорового і активного способу життя!

Нестача кисню небезпечний у дітей, це відбивається на стані всіх органів і систем дитячого організму. Недостатня насиченість крові киснем веде до зниження імунітету, прискорене серцебиття, порушень роботи мозку, підвищеному ризику респіраторних захворювань. Звичайно ж, дитині варто частіше бувати на природі, однак, коли це неможливо - хорошим засобом може стати киснева терапія.

Кисневі інгаляції створюють ефект прогулянки по свіжому повітрю.

Клітини організму насичуються киснем, але серцевий м'яз при цьому не відчуває зайвих навантажень. Застосування невеликого домашнього концентратора кисню покращує роботу всієї серцево-судинної системи.

Чудовим рішенням стане покупка концентратора кисню, завдяки якому ваша дитина буде щодня робити кисневі інгаляції, активізуючи роботу мозку, зміцнюючи нервову систему і імунітет, а, значить, загальний стан організму.

За допомогою концентратора кисню можна робити кисневі коктейлі, які так люблять діти. В основі такого коктейлю може бути натуральний сік без м'якоті, фіточай, мінеральний розчин, який за допомогою апарату насичується киснем і доводиться до стану повітряного і ніжною пінки з приємним смаком.

З великим успіхом все більше людей використовують кисневий концентратор будинку, розуміючи, що немає нічого ціннішого за в життя, ніж здоров'я близьких людей. Дорослі привчають користуватися приладом дітей і незабаром помічають, як міцніє імунітет, знижується захворюваність, зростає їх успішність.

У нашому магазині - величезний вибір кисневих концентраторів, які можуть застосовуватися і в домашній обстановці, і в подорожі, і в стаціонарному лікуванні, а також в спа-салонах і різних фітнес-центрах.

Кисневий концентратор дарує здоров'я і довголіття всім бажаючим.

 

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах