Пульсоксиметр Medica-Plus Cardio control 4.0

Комплектація:

1 х пульсоксиметр
1 х ремінець
1 х коробка
1 х керівництво користувача (англ)

990 грн

Немає в наявності

Пальчиковий портативний пульсоксиметр Cardiocontrol 4.0 являє собою прилад для не інвазивні вимірювання рівня насиченості киснем артеріального гемоглобіну. Представлений в каталозі компанії Medica-plus даний медичний прилад від японського виробника демонструє найвищу точність вимірів.

Зручний пульсоксіметрCardiocontrol 4.0 може використовуватися не тільки в медустановах, центрах або клініках, але придатний для вимірювання частотисокращеній серцевого м'яза (ЧСС) у домашніх умовах. Прилад підходить, як дорослих, так і для дітей, а також з ним можна займатися спортом, щоб контролювати рівень навантажень.

Для багатьох людей страждають від гіпоксії, контроль серцевого ритму є обов'язковою умовою для того, щоб за допомогою отримання достовірних даних здійснювати ефективне лікування.

Компактний пульсоксіметрCardiocontrol 4.0 - незамінний помічник для вимірювання частоти ЧСС.

Пропонований компанією Medica-plus прилад простий і зрозумілий в управлінні. Достатньо лише правильно встановити батарейки в відсіку і вставивши в отвір один палець, нігтем вгору, натиснути на кнопку включення. Яскраві чіткі цифри показань проведених вимірювань добре видно на кольоровому дисплеї. Завдяки 2-м батареям типу ААА, пристрій здатний працювати безперервно протягом 20 годин.

Компактний мініатюрний пульсоксіметрCardiocontrol 4.0 характеризується наступними особливостями:

  • поліпшеним контактом з людиною;
  • здатністю автоматично відключатися після 8-ми секундного
  • простою для можливості економити заряд батарейок;
  • що становить ± 1% дозвіл, забезпечує діапазон виміру від 30 до 240 ударів в хвилину.

Контрольно-вимірювальний пульсоксиметр Cardiocontrol 4.0 надає можливість отримати результат, як однократного вимірювання, так і при необхідності багаторазового, для отримання результатів замірів частоти серцевих скорочень з метою достовірної діагностики або ефективного лікування. Використовуючи Cardiocontrol 4.0 можна за кілька секунд, а точніше від 5 до 20, получітьрезультат, що демонструє рівень периферичної кисневої сатурації в крові.

Завдяки оснащенню пристрої великим циферблатом зі збільшеними цифрами навіть пацієнтам з поганим зором буде добре видно результати вимірювань.

Вы заботетесь о здоровье себя и близких? Тогда вы попали куда нужно - в наш магазин американского кислородного оборудования airsep, у нас Пульсоксиметр Medica-Plus Cardio control 4.0 и купить измеритель кислорода в крови чтобы следить за здоровьем. В наше время пульсоксиметр на палец - это необходимость. Поэтому предлагаем Вам оксиметр медицинский, купить прибор для измерения кислорода и оформить доставку по Херсону, Каменскому и Украине за пару кликов. Заходите в каталог и познакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас очень порадует. Если определились с заказом - добавьте товар в карзину и выберите удобный метод оплаты и доставки. Поспешите приобрести кислородная капсула - цена очень привлекательна. Мы поможем вам дышать полной грудью!

Технічні характеристики:

Матеріал: ABS
Параметр: SPO2, PR
Дозвіл: ± 1% Точність: ± 3% (70% ~ 99%), неуточнені (<70%) Частота пульсу Діапазон вимірювання: 30 ~ 240 ударів в хвилину
Дозвіл: ± 1%
Точність: ± 2 ударів в хвилину або ± 2% (виберіть більше) Низька перфузия ≤0,4% Потужність 1,5 В (AAA)
лужна батарея х 2 (не входить в комплект)
Робочий струм ≤ 30mA
Потужність: 2 х ААА 1,5 В лужна батарея
Автоматичне відключення при відсутності сігналав оксиметри більше 8 секунд
Сертифікація якості товару: 3C
Гарантійний термін: 1 рік
Розміри: 58х36х33мм
Вага: 32 г (без батарей) / 43 г

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Умови доставки товару:

Доставка товару здійснюється за допомогою транспортної компанія НОВА ПОШТА.

Доставка згідно актуального графіку роботи НП у регіонах України.
Самовивіз наразі не працює!

 

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах