Кисневий концентратор PerfectO2 V (Invacare, США) (5л)

Invacare PerfectO2 V (на 5 літрів) - це безшумний, ефективний і енергозберігаючий кисневий концентратор. Компактність і надійність - головні характеристики для PerfectO2 V.

 

Вмонтована антивібраційна система і стильний дизайн дозволять легко використовувати концентратор в домашніх умовах абсолютно комфортно.

 

 

28500 грн

25 500 грн

Немає в наявності

Вмонтована антивібраційна система і стильний дизайн дозволять легко використовувати концентратор в домашніх умовах абсолютно комфортно.

Принциповою відмінністю кисневого концентратора PerfectO2 V є інтегрування інтелектуальної системи адаптації під користувача, яка контролює режим подачі кисню відповідно до потреби пацієнта. Це не тільки підвищує ефективність роботи системи, але і знижує споживання енергії до 280 ват.

 

У стандартну комплектацію входить:

  • блок концентратора.
  • система зволожувача суміші, що надходить.
  • система трубок, маска, канюлі.
Вы не равнодушны к своему здоровью? Тогда вы попали в нужное место - в наш интернет магазин кислородного оборудования airsep, у нас Вы можете найти Кисневий концентратор PerfectO2 V (Invacare, США) (5л) и купить измеритель кислорода чтобы оставаться здоровым. В настоящее время прибор для проверки кислорода в крови - не роскошь, а острая необходимость. Поэтому у нас Вы сможете прибор для измерения уровня кислорода в крови, купить прибор для измерения кислорода в крови и заказать доставку по Полтаве, Одессе и Украине всего в несколько нажатий. Заходите в каталог и ознакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас обрадует. Если определились с покупкой - добавьте товар в карзину и укажите удобный метод доставки и оплаты. Поторопитесь выбрать аппарат для измерения сатурации - цена очень привлекательна. Мы поможем вам дышать полной грудью!

У стандартну комплектацію входить:

  • блок концентратора.
  • система зволожувача суміші, що надходить.
  • система трубок, маска, канюлі.

Гарантійний строк роботи - 40000 годин.

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

  • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
  • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
  • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
  • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Доставка товару

Ви можете забрати товар самостійно в наших магазинах по всій Україні, попередньо уточнивши його наявність в потрібному вам магазині (місті).

Також у нас є доставка Новою Поштою в будь-яку точку України.

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах