Кисневий концентратор EverFlo від Philips Respironics

EverFlo від Philips Respironics – це унікальний стаціонарний концентратор, який відповідає високим вимогам і може використовувати як в стаціонарі, так і вдома.

 

Потік кисню: 0,5 – 5 л/хв

29 900 грн

В наявності

EverFlo від Philips Respironics – це унікальний стаціонарний концентратор, який відповідає високим вимогам і може використовувати як в стаціонарі, так і вдома.

Ергономічна конструкція

Завдяки ергономічній конструкції EverFlo займає небагато місця, важить всього 14 кг, що скорочує витрати на транспортування і зберігання, а також запобігає ймовірність отримання травм.

Безпека використання

EverFlo може поставлятися в конфігураціях з індикатором чистоти кисню, який оцінює цей показник за допомогою ультразвуку і підвищує безпеку при використанні.

Простота обслуговування

Виріб не вимагає частого обслуговування і ремонту, що дозволяє скоротити витрати. Фільтр не вимагає заміни протягом двох років. Втоплений в корпус флоуметр та міцна металева канюля зменшує ймовірність випадкового псування. Платформа сумісна з усіма типами ємностей зволожувача і оснащена зручною застібкою–липучкою.

Низьке споживання електроенергії

EverFlo споживає всього 350 Вт і виділяє мінімум тепла.

 

Вы с ответственностью относитесь к своему здоровью? Тогда вы попали в нужное место - в наш магазин кислородного оборудования https://airsep.com.ua/ , у нас можно оформить заказ на Кисневий концентратор EverFlo від Philips Respironics а также купить прибор для измерения уровня кислорода в крови чтобы оставаться здоровым. В наши дни гипербарический кислород - не роскошь, а острая необходимость. Поэтому мы рекомендуем кислородная капсула, купить определитель кислорода в крови и заказать доставку по Днепропетровску, Кривому Рогу и Украине за несколько нажатий. Переходите в каталог и ознакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас очень порадует. Если определились с выбором - добавьте в карзину товар и укажите удобный способ доставки и оплаты. Поспешите купить прибор для измерения кислорода в крови - цена очень привлекательна. Мы поможем вам дышать полной грудью!
 • Потік кисню: 0,5 – 5 л/хв
 • Вміст кисню (при 5 л/хв): 93 ± 3%
 • Тиск на виході: 38 кПА
 • Робоча температура: 12 – 32 °C
 • Рівень шуму: 45 дБА
 • Розміри (в/ш/г): 58,4 см x 38,1 см x 24,1 см
 • Вхідна напруга: 220 Вольт, 50 Гц
 • Середнє споживання електроенергії: 350 Ватт
 • Вага: 14 кг

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

 • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
 • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
 • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
 • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Умови доставки товару:

Доставка товару здійснюється за допомогою транспортної компанія НОВА ПОШТА.

Доставка згідно актуального графіку роботи НП у регіонах України.
Самовивіз наразі не працює!

 

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах