Кисневий концентратор 5л (2020) Туреччина

Кисневий концентратор 5л (2020) призначений для використання в лікувальних закладах, лікарнях, санаторіях або в домашніх умовах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря.

 

18 200 грн

Немає в наявності

Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню.

Навколишнє повітря через пиловий, а потім через бактерицидний фільтр надходить в безмасляний компресор, звідки під тиском - в колонки, заповнені цеолітом. З колонок кисень концентрацією до 93% ± 3% надходить в накопичувач, проходить через регулятор потоку (ротаметр) в зволожувач, а потім через гнучку трубку з носовими канюлями до пацієнта.

Основний компонент - молекулярний фільтр (цеоліт) - призначений для отримання кисню з повітря.

 

Вы с ответственностью относитесь к своему здоровью? Тогда вы попали по адресу - в наш интернет магазин кислородного оборудования Аирсеп, у нас можно заказать Кисневий концентратор 5л (2020) Туреччина а также купить аппарат для измерения сатурации чтобы быть здоровым и бодрым. В наше время гипербарический кислород - не роскошь, а необходимость. Поэтому мы предлагаем измеритель кислорода в крови, купить пульсоксиметр на палец и заказать доставку по Сумам, Житомиру и Украине за несколько нажатий. Заходите в каталог и познакомьтесь с асортиментом, гарантинуем Вас очень удивит. Если определились с покупкой - поместите в карзину товар и выбирайте способ доставки и оплаты. Поторопитесь купть барокамера oxyhealth - цена самая демократичная. Мы поможем вам дышать полной грудью!
 • Напруга: 220 В ± 10% 50 Гц ± 1
 • Потужність: ≤550VA
 • Концентрація кисню: ≥93% ± 3%
 • Потік кисню: 1-5 л / хв
 • Вихідний тиск: 30кпа-70кпа
 • Шум: ≤47dB (А)
 • Максимальна швидкість розпилення: ≥0.15 мл / хв
 • Вага: 26кг

Оплата товару

У нас є кілька способів оплати товару:

 • оплата за рахунком (безготівковий розрахунок)
 • оплата готівкою при самовивозі або кур'єру
 • онлайн оплата (Visa/Master Card, система LigPay)
 • післяплата (оплата при отриманні на Новій Пошті). З обов'язковою передоплатою.

Умови доставки товару:

Доставка товару здійснюється за допомогою транспортної компанія НОВА ПОШТА.

Доставка згідно актуального графіку роботи НП у регіонах України.
Самовивіз наразі не працює!

 

Повернення продукції

Повернення продукції неналежної якості передбачений протягом 14 днів при дотриманні наступних умов:

1. Необхідно оформити заяву на повернення продукції неналежної якості із зазначеним гарантійним терміном. Додатково необхідно описати дефект продукції.

2. Повернення оплати здійснюється таким же способом і тій самій особі, яке оплачувала дану продукцію.

3. Надати документи, що підтверджують факт і умови покупки продукції, а також копії документів, що засвідчують особу. При відсутності необхідних документів можлива відмова в здійсненні повернення оплати.

Сергій

19-12-2020р

Купив цей концентратор, щоб користуватись вдома, для батька. Його габарити нормальні, вага теж, хоча можна було б і менше важити. Але він мене влаштовує по своєму функціоналу, бо є позитивний результат. Рекомендую, перевірений.

ПУЛЬСОКСИМЕТРИ

Виміряйте рівень насичення крові киснем в домашніх умовах